FAQ

برچسب‌ها

تصویری ip میکروفون دزدگیر فایروال DVR چشم دزدگیر اماکن ماجیکار دزدگیر پراید دستگاه کنترل تردد ریموت کنترل دزدگیر اتومبیل مداربسته چشم خطی استندالون chaircar فک دستگاه ساعت زنی زنوتیک 5500 نصب دوربین مداربسته اتومبیل پک دوربین مداربسته ترکر ردیاب شخصی خودرو دزدگیر پژو استیل میت تلفن کننده پایه دوربین مداربسته دوربین مداربسته دام tracker plc sony نصب چشم دوربین مداربسته لیزری چیتا 4کانال لیزر ردیاب خودرو چشمی استندلون matrix رله سیمکارتی مجیکار جدید رله آن و آف cctv مخفی پی ال سی دزدگیر ماجیکار دیجیتال پک دوربین مدار بسته بک سنسور موبایل beam sensor ارزان قیمت انتقال تصویر Xenotic silex قیمت دوربین مداربسته اماکن سنسور سایلکس MAGICAR ساده سوکت فابریک ردیاب چیرکار classic پک دزدگیر اماکن بیسیم اعلام حریق بهترین آژیر پارکینگ نرم افزار دستگاه حضور و غیاب کنترل ریموت ماشین دوربین مداربسته دید در شب دزدگیر چیتا فروشگاه دیتکتور ahd سوکت 4net ردیاب سامسونگ اینترنتی کنترلر دزدگیر کلاسیک فروش GPS پیشرفته جی پی اس کلاسیک همکار دزدگیر ماهواره ای دید در شب ماتریکس کیس بزرگ قیمت دزدگیر منزل دوربین واردکننده چیرکار دزدگیر اماکن laser GPS پراید پژو چشم لیزری فابریک 206 دزدگیر تصویری ارزان دی وی آر

بخرید و 494,000 ریال تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

جدید

پک دزدگیراماکن چیرکار,کد CH-055

تجهیزات پک دزدگیر اماکن

CHAIRCAR N1 همراه با تلفن کننده سیمکارتیN1

یک عدد دستگاه مرکزی دزدگیر اماکن چیرکار

یک عدد تلفن کننده سیمکارتی N1

دو عدد چشمی

دو عدد بلندگو

دو عدد ریموت بردبالا

یک عدد کاور فولادی

یک عدد باطری 7/2 آمپر

24,700,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

پرداخت
پرداخت

پک دزدگیر اماکن CHAIRCAR N1

این پک که شامل دستگاه مرکزی دزدگیر چیرکار، تلفن کننده سیمکارتی20حافظه N1، ریموت برد بالا، کاور و بلندگو می باشد; مجموعه ای از هر جهت کامل و بی نظیر است که طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده. هم اکنون این مجموعه با قیمتی مقرون به صرفه آماده ارائه به مخاطبان همیشگی چیرکار می باشد.


مشخصات دزدگیر اماکن

CHAIRCAR N1

 • امکان گزارش از راه دور دستگاه تلفن کننده سیمکارتی و دزدگیر منزل که مشخص میکند دزدگیر در چه وضعی است.

 • کد دهی به 32 ریموت کدلرنینگ با بکارگیری از سیستم رمز گشایی EV527 ,315Mhz که به انواع تجهیزات بیسیم دزدگیر اماکن قابل نصب است

 • پشتبانی کامل از پیامک و دستورات و همچنین تغییر متن پیامک ها توسط مصرف کننده

 • تنظیم مدت زمان آلارم آژیر سیستم از 2 تا 12 دقیقه

 • پشتیبانی کامل از چشمی و مگنت بی سیم و همچنین سنسورهای دود بیسیم

 • زون 24 ساعته جهت نصب شاسی خطر و پدال و دیتکتور دود و حرات

 • گزارش کامل از وضعیت ورودی و خروجی ها توسط تلفن کننده N1

 • فعال کردن قابلیت دینگ دانگ ( چایم ) chaime توسط کاربر که از تردد افراد در حالت خاموش بودن سیستم دزدگیر اماکن آگاه شود

 • هشدار آژیر به همراه پیامک و تماس به مدیران دستگاه

 • هشدار قطع برق

 • هشدار پیامکی روشن وخاموش شدن دستگاه با ریموت

 • در خواست کمک SOS توسط ریموت کنترل در مواقع اضطراری

 • 4 زون که 4 محل مجزا را پوشش میدهند

 • پشتبانی کامل از باتری های خشک  سیلد اسید قابل شارژ 12 ولت 4.5 آمپر و 7 آمپر

 • دزدگیر سیمکارتی نوع برد بلند این سیستم دارای دو عدد ریموت کنترل آنتن دار خارجی با بدنه و روکش فلزی میباشد

 • دزدگیر اماکن chaircar N1  دارای 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات کامل میباشد.

باتری خشک بزرگ 12 ولت v و 7.2 A آمپر

 • باتری خشک بزرگ 12 ولت v و 7.2 A آمپر موجود در این پک در زمان اتصال به برق شهر به طور اتوماتیک شارژ می شود و در زمان قطع برق شهر به طور سراسری یا توسط سارقان به طور اتوماتیک وارد مدار می شود و تغذیه لازم جهت سنسورهای باسیم و ماژول اصلی دستگاه اماکن و نیز تلفن کننده را فراهم می نماید

  کاور فولادی

  کاور آزیری که در این پک برای شما در نظر گرفته شده است از نوع کاور فولادی می باشد که با قرار دادن آژیر داخل این کاور دسترسی به آژیر برای سارق بسیار مشکل خواهد شد

  دو عدد بلنگوی پر قدرت

  در این پک دو عدد بلندگوی پر قدرت جهت استفاده شما قرار داده شده است که در زمان تحریک سنسورها فعال شده و از طریق آلارم افراد حاضر در محل را آگاه می نمایند

  چشمی دزدگیراماکن

  هر جسمی که دمای آن بالاتر از صفر مطلق( ۲۷۳- درجه) باشد از خودش انرژی از جنس امواج نوری ساطع می‌کند. چشمی دزدگیر اماکن حسگری هست که این انرژی را تشخیص می دهد و آن را به  سیگنال الکتریکی دیجیتال تبدیل می کند

  چشمی ها در دو نوع چشمی باسیم و بیسیم می باشند و عملکرد آن ها تفاوت چندانی ندارد و هردو حرکت و حرارت را تشخیص میدهند.

  ضمن اینکه چشمی های باسیم به طور مستقیم به دستگاه مرکزی متصل می شوند و نیازی به کد دهی ندارند.

  تنها تفاوت آنها باهم نحوه ارسال پیغام هشدار میباشد به این صورت که چشمی های بیسیم از طریق فرکانس پیام ارسال می کنند ولی در چشمی های باسیم پیغام از طریق اتصال سیم ارسال میشود.

تلفن کننده N1


 • سیستم های دزدگیر اماکن به دستگاه تلفن کننده مجهزند تا بتوانند هنگام بروز سرقت به محلی ها یا افراد خاصی اطلاع دهند. تلفن کننده ها یا روی دستگاه مرکزی قرار دارند یا به صورت دستگاه جداگانه اند. تلفن کننده ها می توانند شماره گیری را از طریق خط تلفن ثابت یا خط همراه (موبایل) انجام دهند. در شکل یک نوع تلفن کننده را مشاهده می کنید

  ویژگی های تلفن کنندهN1 

  • دارای 4خروجی قابل کنترل با پیام کوتاه و تماس صوتی و نرم افزار

  • ارسال 7متن پیام کوتاه متناسب با نوع تحریکتلفن کننده N1

  • تماس از طریق سیمکارت و خط تلفن ثابت

  • نامگذاری هر تریگر بصورت مجزا(فارسی و انگلیسی)

  • 4حافظه 8ثانیه ای (قابل تبدیل به یک حافظه 30ثانیه ای) جهت ضبط صدا

  • 30حافظه شماره تلفن(SMS , GSM , LINE)

  • امکان مسلح و غیرمسلح کردن دزدگیر توسط تلفن کننده از طریق پیام کوتاه و تماس و یا نرم افزار

  • قابلیت برنامه ریزی و کنترل دستگاه از طریق تماس صوتی، SMS و نرم افزارهای ANDROID, IOS

  • قابلیت تنظیم سطح امنیت دستگاه(SECURITY)

  • گزارش قطع و وصل برق شهر و خط تلفن ثابت

  • قابلیت ارسال SMS فارسی

  • قابلیت تغییر TONE/PULSE
  • 5 تریگر ورودی ( 2 عدد ورودی مثبت و 3 عدد ورودی منفی )
  • تماس از طریق سیم کارت و خط تلفن
  • امکان ضبط صدا برای هر خروجی به صورت مجزا
  • امکان کنترل خروجی ها از طریق نرم افزار با گوشی موبایل  تلفن -کننده دزدگیر اماکن

  مدار دستگاه مرکزی به سیم تحریک تلفن کننده اعمال بعد 5 تعداد دفعات مشخصی که شماره گیری انجام شد در صورتی که جوابی دریافت نگردد، دستگاه به طور خودکار اتوماتیک شمارهٔ بعدی موجود در حافظه شماره گیری می کند. تا زمانی که چشمی ها تحریک ادامه پیدا خواهد کرد. با قطع تحریک، باز شماره گیری تا کامل شدن شماره گیری تمام شمارههای موجود در حافظه ادامه خواهد داشت. برخی تلفن کننده ها دارای دوسوی متحریک مثبت یا منفی هستند و به اختیار از هر کدام از آنها استفاده کرد.  امکانات تلفن کننده ها  تلفن کننده ها امکان ذخیره چندین شماره تلفن را دارند. نحوه ذخیره کردن شماره تلفن در حافظه دستگاه و تست کردن شماره موجود در حافظه در دستگاه های مختلف یکسان نیست و این موارد در دفترچه راهنمای تلفن کننده درج شده است. در ضمن اکثر تلفن کننده ها قادرند بعد از شماره گیری پیغامی را پخش نمایند. همچنین امکانات نشانگر شماره تلفن و نیز ضبط پیغام از طریق میکروفون روی دستگاه و دکمه های مربوط به پخش و ضبط پیغام نیز روی آنها وجود دارد.

 • راهنمای اتصال تلفن کننده N1 و دستگاه مرکزی

دزدگیراماکن چیرکار

 • M.P.D: این پین جهت اعلام وضعیت برق شهردستگاه اماکن به تلفن کننده تعبیه شده است. هنگام قطع برق شهر دستگاه اماکن، درصورت اتصال این پین به پایه POWERCHECK از تلفن کننده سیمکارتی(مطابق با نقشه راهنمای نصب) به شماره ذخیره شده در حافظه، پیامک هشدار قطع برق شهر ارسال می شود.

  ARM: درصورت اتصال این پین به پایه A از قسمت ARM/DISARM تلفن کننده سیمکارتی(مطابق با نقشه راهنمای نصب دزدگیر اماکن)، با ارسال دستور ARM ازطریق اپلیکیشن یا پیامک توسط مدیر دستگاه اماکن به حالت مسلح(فعال) در خواهد آمد.

  D.ARM: درصورت اتصال این پین به پایه D از قسمت ARM/DISARM تلفن کننده سیمکارتی(مطابق با نقشه راهنمای نصب)، با ارسال دستور  DISARMاز طریق اپلیکیشن و یا پیامک توسط مدیر، دستگاه اماکن به حالت غیرمسلح(غیرفعال) درخواهد آمد.

  LOG: این پین جهت اعلام وضعیت دستگاه به تلفن کننده استفاده می شود. درصورتی که پین LOG دستگاه اماکن را به پایه TRG-5 از تلفن کننده سیمکارتی(مطابق با نقشه راهنمای نصب) متصل نمایید، هنگام مسلح یا غیرمسلح شدن دستگاه اماکن توسط ریموت کنترل، تلفن کننده پیغام ARM و یا DISARM را برای مدیر ارسال می کند.

  راهنمای ورودی و خروجی دستگاه اماکن

  پین ACIN: این پین جهت اتصال به برق شهری 220v AC استفاده می شود.

  پین SP: از این پین جهت اتصال دو بلندگوی 30وات استفاده می شود.

  پین SIREN: از این پین جهت اتصال به آژیر خارجی استفاده می شود. هنگام نصب آژیر خارجی به این پین، به جهت مثبت و منفی درج شده روی برد توجه نمایید.

  پین BAT: از این پین جهت اتصال به باتری Back up 12v (7Ah / 4.5Ah) دستگاه استفاده می شود.

  AUX: این پین جهت تامین تغذیه چشم ها، مگنت ها و سایر سنسورهای باسیم استفاده می شود.هنگام نصب سنسورها به جهت مثبت و منفی درج شده روی برد توجه نمایید. تعداد سنسورها ارتباط مستقیم با مشخصلات فنی (میزان جریان مصرفی) سنسورهای استفاده شده دارد.

  ZON1 تا ZON4: زون های 1 تا 4 جهت نصب سنسورها استفاده می شوند. جهت اطلاع از نحوه عملکرد هر زون به قسمت نحوه عملکرد زون ها مراجعه نمایید.

  نحوه عملکرد زون ها

  ZON1: این زون به صورت دائم 24ساعته یا همان TAMPER رفتار می کند.

  ZON2: این زون به حالت نیمه فعال عمل می کند به این صورت که هنگام فعال شدن دستگاه، با دکمه بسته این زون فعال خواهد شد و اگر دستگاه با دکمه بی صدا فعال شود عمل حفاظت از این زون انجام نخواهد شد.

  ZON3: این زون هنگام فعال شدن دستگاه با هرکدام از دکمه های باصدا و یا بی صدا فعال می شود.

  ZON4: این زون هنگام فعال شدن دستگاه، با هرکدام از دکمه های بی صدا و یا باصدا فعال می شود. قابلیت دیگر این زون این است که می تواند در حالت CHIME نیزقرار بگیرد. برای فعال شدن این حالت، دکمه باز را نگه دارید و همزمان دکمه بسته را یک بار می زنیم. (سیستم با به صدا درآوردن بلندگوی کوچک داخلی دستگاه، فعال شدن این حالت را نشان می دهد.) انجام مجدد مراحل بالا، این حالت را غیرفعال می کند.

  نحوه عملکرد LED های دستگاه:

  این دستگاه دارای 6 عدد LED به شرح زیر می باشد:

  ZON1 , ZON2 , ZON3 , ZON4: چراغ هرکدام از این LED ها با فعال شدن زون مربوط به خود روشن می شوند. به عبارت دیگر این LED ها نمایشگر زون تحریک شده می باشند.

  READY: این LEDبا فعال شدن دستگاه، روشن و با غیرفعال شدن دستگاه خاموش می شود.

  POWER: این LED با اتصال برق شهر، روشن و با قطع برق شهر خاموش می شود.

  معرفی DIPSWITCH ها

  در این سیستم از دو عدد DIPSWITCH جهت برخی تنظیمات دستگاه استفاده شده است

  DIP1: برای تنظیم زمان آلارم درنظر گرفته شده است. به طوری که اگر این DIP در وضعیت off باشد زمان آلارم حدود 3دقیقه می باشد و اگر on باشد این زمان به 5دقیقه افزایش می یابد.

  DIP2: برای تنظیم حالت پخش صدای CHRIP دستگاه می باشد. به این ترتیب که اگر DIP در وضعیت off باشد، هنگام خاموش یا روشن کردن دستگاه، صدای chrip فقط از آژیر داخلی شنیده می شود و اگر این DIP در وضعیت ON باشد صدای CHRIP از آژیر و بلندگوی خارجی نیز پخش می شود.

  تعریف ریموت کنترل

  برای کددهی به ریموت کنترل ابتدا کلیدREMOTE تعبیه شده روی برد دستگاه را فشار داده تا LED LEARN روی دستگاه روشن شود. سپس کلید REMOTE روی برد را رها کرده و دکمه ARM(قفل بسته) از ریموت کنترل را فشار می دهیم تا LED LEARN دستگاه 4بار چشمک بزند و ذخیره کردن ریموت را تایید کند.

  حذف ریموت کنترل

  برای حذف ریموت کنترل ابتدا کلید REMOTE تعبیه شده روی دستگاه را فشار دهید تا LED LEARN روی دستگاه روشن شود. سپس کلید REMOTE روی برد را رها کرده و دکمه DISARM(قفل باز) را از ریموت کنترل فشار می دهیم تا LED LEARN 8بار چشمک بزند و پاک شدن ریموت را تایید کند.

  حذف کلیه ریموت ها

  کلید REMOTEنصب شده روی برد دستگاه را به مدت 8 ثانیه فشرده و نگه می داریم تا LED LEARN دستگاه 8 بار چشمک بزند و پاک شدن همه ریموت ها را تایید کند.

  اضافه کردن سنسور بیسیم

  برای کددهی سنسور بیسیم، کلید SENSOR تعبیه شده روی برد دستگاه اماکن را فشار داده تا LED LEARN روشن شود. سپس کلید SENSOR را رها کرده و سنسور جدید را فعال می کنیم تا در سیستم ذخیره شود. این عمل با 4 بار چشمک LED تایید می شود.

  نکته1: برای ذخیره سازی این سنسورها در زون های 1 و 2 و 4 باید جامپرهای D3 وD0 را در وضعیت تعریف شده به صورت زیر قرار دهید:

  ZON1:(D3=L) (D0=H)       (بدون جامپر (D1 , D2

  ZON2: D0 , D1 , D2 , D3     همگی بدون جامپر

  ZON4: D0 , D2 , D3 , (D1=L)   بدون جامپر

  نکته2: توجه شود که حالت جامپر A7 تا A0 مربوط به حالت کد سنسورها می باشد.

  حذف کلیه سنسورها

  کلید SENSOR تعبیه شده روی برد دستگاه را به مدت 8 ثانیه فشرده و نگه می داریم تا LED LEARN دستگاه 8 بار چشمک بزند و پاک شدن کلیه سنسورها را تایید کند.

  راهنمای نصب دزدگیر اماکن

عالیه

بخش سوال و جواب درباره محصول :