تعمیرات

          تعمیرات و خدمات سیستم های حفاظتی و امنیتی

بخش تعمیرات و خدمات ارایه شده در این واحد شامل:

- تعمیر کیت مرکزی دزدگیر خودرو و ریموت کنرل ساده و تصویری

دزدگیر اتومبیل و شوک سنسور و چشم التراسونیک و کارکال و....

- تعمیر انواع دوربین مداربسته آنالوگ ahd و ip و همچنین dvr وnvr

- تعمیر انواع دزدگیر اماکن و تلفن کننده خط ثابت و سیم کارتی و

تجهیزات جانبی آن

- تعمیر انواع ردیاب و جی پی اس خودرویی آهن ربایی و شخصی

و دیاگ و....

است

تعمیرات 

( 27 محصول وجود دارد )

زیرشاخه ها

 • تعمیر دزدگیر اتومبیل

  تعمیر دزدگیر خودرو

  خدمات ارایه شده در این بخش شامل تعمیر کیت مرکزی دزدگیر خودرو و تعمیر ریموت کنترل ساده و تعمیر ریموت کنترل تصویری دزدگیر اتومبیل و تعمیر شوک سنسور و تعمیر چشم التراسونیک و کارکال و آنتن و ....است.

  در این مرکز خدماتی مانند کددهی ریموت کنترل ساده و تصویری به دستگاه مرکزی دزدگیر انجام میشود. همچنین در این واحد ساخت ریموت یدک ساده و تصویری و تعریف ریموت کنترل جدید اضافه به دستگاه دزدگیر مرکزی خودرو انجام می شود.

  خدماتی همچون تعویض lcd ریموت کنترل تصویری و نیز تعویض قاب ریموت کنترل ساده و تصویری ماشینی نیز انجام می شود.

 • تعمیر دوربین مداربسته و DVR

  تعمیر دوربین مداربسته و dvr

  در واحد تعمیرات این مجموعه خدمات تعمیر دوربین مداربسته و dvr  و nvr ارایه میشود.

  در صورت بروز هرگونه مشکل نرم افزاری و سخت افزاری برای دوربین مداربسته و یا دستگاه dvr و nvr خود می توانیدبا کارشناسان این واحد تماس گرفته و مشاوره دریافت نمایید و در صورت لزوم دستگاه خود را جهت تعمیر به شرکت ارسال نمایید.

 • تعمیر دزدگیر اماکن

  تعمیر دزدگیر اماکن

  تمام دزدگیرهای اماکن و تلفن کننده ها و سنسورهای مرتبط با آن نیاز به تعمیر و سرویس های دوره ای دارند تا در صورت بروز سرقت به درستی عمل کنند.

  در صورتیکه دزدگیر اماکن و تلفن کننده شما دچار مشکل شده است یا نیاز به سرویس و بازبینی دوره ای دارد در این مرکز خدمات تعمیر و سرویس دزدگیر اماکن و تلفن کننده های باسیم و بی سیم و سنسورهای مربوط به آن انجام می شود.

  جهت دریافت مشاوره در زمینه تعمیر و بازبینی و خدمات مربوط به سیستم حفاظتی منزل و محل کار خود می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

 • تعمیر GPS

   تعمیر gps

  در صورتیکه جی پی اس شما دچار مشکل شده است و موقعیت یابی انجام نمی دهد یا در سایر کارکردهای آن مانند شنود و اعلام هشدارها و .... مشکلی پیش آمده است قبل از تعویض آن می توانید با کارشناسان ما در شرکت تماس گرفته و با عنوان کردن ایراد ردیاب خود جهت عیب یابی و تعمیر آن مشاوره دریافت نموده و اقدام به رفع عیب ردیاب خود نمایید.

در صفحه

نماد اعتماد الکترونیکی

برچسب‌ها

چشم لیزری سوکت 4net نصب بک سنسور مجیکار silex پایه دوربین مداربسته هواتای دی وی آر دزدگیر سیمکارتی دزدگیر کلاسیک فک دستگاه حضور و غیاب 5500 ترکر چشم دزدگیر اماکن laser GPS plc tracker 206 زنوتیک بیسیم استندالون دیجیتال دوربین سوکت فابریک دزدگیر خانه ماجیکار کنترلر چشمی استیل میت پژو دستگاه کنترل تردد cctv اولترا فروشگاه N1 اعلام حریق ارزان قیمت سایلکس ip ریموت شنود چیرکار sony موبایل میکروفون اینترنتی تلفن کننده چشم بیم خطی ارزان matrix خودرو Xenotic تعمیر سنسور DVR GPS مادون قرمز دزدگیر پژو سیمکارتی رله دوربین مداربسته دام چیتا دزدگیر منزل دزدگیر ساده واردکننده chaircar ماشین کلاسیک پک دوربین مدار بسته مخفی دزدگیر تصویری جدید دید در شب ahd همکار ردیاب آهنربایی classic فایروال جی پی اس لیزر ماتریکس 4کانال فابریک قیمت دوربین مداربسته ردیاب فابریک ردیاب خودرو پارادوکس MAGICAR پک دوربین مداربسته لیزری مداربسته دوربین مداربسته دید در شب پی ال سی دزدگیر ماجیکار بهترین ریموت کنترل اماکن ردیاب قیمت سامسونگ چشم خطی دزدگیر اماکن دزدگیر ماهواره ای پیشرفته تصویری کنترل دوربین مداربسته پارکینگ نصب دوربین مداربسته فروش دزدگیر اتومبیل beam sensor پراید آژیر دزدگیر پراید