قوانین استفاده از تجهیزات GPS

کلیه اصول و قوانین فروشگاه نگهبان سیستم مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و قوانین حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و  همچنین کاربران سایت نیز ملزم  به رعایت قوانین مرتبط با کاربران می باشد در صورتی که در قوانین مندرج، روش ها و سرویس‏‌های فروشگاه نگهبان سیستم تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین قسمت اطلاع رسانی خواهد شد و کاربر نیز تایید می نماید که استفاده مستمر وی از سایت به معنی قبول این تغییرات  است. بدیهی است بهره برداری و استفاده از کالاهای خریداری شده از نگهبان سیستم مي بايست مطابق با قوانين كشوري و ضوابط شرعي باشد و مسئولیت هر گونه استفاده غير اصولی ، بر عهده شخص خریدار است. نگهبان سیستم هیچگونه مسئولیتی در قبال کالاهای مشابه با قیمت نازل تر و کارایی های متفاوت تر را ندارد بنابراین قبل از خرید تحقیقات کافی در زمینه قیمت و کیفیت و نحوه کارایی و عملکرد دستگاه خریداری شده را بنمایید و کلیه اطلاعات درباره نحوه عملکرد دستگاه خریداری شده  را قبل از سفارش کالا و پرداخت وجه دریافت نمایید.

      هزینه های پشتیبانی  : در مورد کالاهائی که نیاز به خدمات پشتیبانی دارند مانند ردیاب های خودرو ، بعد از منقضی شدن مدت زمان پشتیبانی ، در صورت نیاز خریدار به ادامه خدمات پشتیبانی و تمدید مهلت استفاده از سایت ، خریدار موظف به پرداخت هزینه خدمات پشتیبانی به صورت سالانه می باشد.

      هزینه های مصرفی دستگاه ها هزینه های مصرفی کالاهای سیمکارت خور همانند دستگاه های تلفن کننده سیمکارتی و ردیاب ها و کنترلر های سیم کارتی و.... از قبیل خرید و تهیه سیم کارت و نیز  هزینه های دیتا و پیامک بر عهده خریدار می باشد.

 اشکالات خارج از کنترل شرکت نگهبان سیستم : در مورد GPS فروشنده مسئولیتی در قبال اختلالات شبکه ای اعم از ماهواره های GPS و سیگنال ها و مناطق تحت پوشش GPRS,GSM و تحریم های بین الملی و  فیلترینگ های احتمالی ندارد.

     قیمت کالاها و محصولاتقیمت همه کالاهای نمایش داده شده در سایت ، بصورت خام  (بدون نصب ) می باشد. بدیهی است نگهبان سیستم  هیچ گونه تعهد و مسئولیتی در قبال نصب کالای فروخته شده ندارد. تحقیق در زمینه قیمت محصولات مشابه با کارایی ها و خدمات مشابه بر عهده خریدار بوده و خریدار ملزم می باشد قبل از خرید و ثبت سفارش تحقیقات کافی را در این زمینه بنماید

    خدمات نصب نگهبان سیستم هیچ گونه تعهد و مسئولیتی در قبال نصب و خدمات مربوط به  نصب و هر گونه هزینه خرید لوازم جانبی مورد نیاز جهت نصب کالای فروخته شده ندارد بدیهی است اگر خدمات نصب و تهیه لوازم جانبی مربوط به نصب دستگاه ها ، توسط نگهبان سیستم مقدور بود ، هزینه نصب و لوازم جانبی دستگاه ها جداگانه محاسبه و به اطلاع خریدار می رسد. در اینجا مجددا تاکید می شود نگهبان سیستم هیچ گونه تعهد و مسئولیتی در قبال نصب و خدمات نصب و تجهیزات و ملزمات مربوط به نصب کالای فروخته شده ندارد.

سواستفاده از تجهیزات:

مسئولیت هرگونه سواستفاده از تجهیزات از قبیل: شنود غیرقانونی، ردیابی غیرقانونی، تصویربرداری غیرقانونی و جاسوسی ، عملیات تروریستی و سایر امور غیرقانونی که منافی منافع اشخاص و منافی کشور باشد صرفا به عهده خریدار می باشد . خریدار محترم تعهد مینماید استفاده از این تجهیزات طبق قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد.

نگهبان سیستم مسئولیتی در قبال سرقت کلی و جزئی ندارد. گارانتی محصولات این مجموعه درصورتی معتبر میباشد که توسط کارشناسان و نمایندگی های نگهبان سیستم و یا همکاران مورد تائید نصب و اجرا شده باشد.