تعمیرات

          تعمیرات و خدمات سیستم های حفاظتی و امنیتی

بخش تعمیرات و خدمات ارایه شده در این واحد شامل:

- تعمیر کیت مرکزی دزدگیر خودرو و ریموت کنرل ساده و تصویری

دزدگیر اتومبیل و شوک سنسور و چشم التراسونیک و کارکال و....

- تعمیر انواع دوربین مداربسته آنالوگ ahd و ip و همچنین dvr وnvr

- تعمیر انواع دزدگیر اماکن و تلفن کننده خط ثابت و سیم کارتی و

تجهیزات جانبی آن

- تعمیر انواع ردیاب و جی پی اس خودرویی آهن ربایی و شخصی

و دیاگ و....

است

تعمیرات 

( 27 محصول وجود دارد )

زیرشاخه ها

 • تعمیر دزدگیر اتومبیل

  تعمیر دزدگیر خودرو

  خدمات ارایه شده در این بخش شامل تعمیر کیت مرکزی دزدگیر خودرو و تعمیر ریموت کنترل ساده و تعمیر ریموت کنترل تصویری دزدگیر اتومبیل و تعمیر شوک سنسور و تعمیر چشم التراسونیک و کارکال و آنتن و ....است.

  در این مرکز خدماتی مانند کددهی ریموت کنترل ساده و تصویری به دستگاه مرکزی دزدگیر انجام میشود. همچنین در این واحد ساخت ریموت یدک ساده و تصویری و تعریف ریموت کنترل جدید اضافه به دستگاه دزدگیر مرکزی خودرو انجام می شود.

  خدماتی همچون تعویض lcd ریموت کنترل تصویری و نیز تعویض قاب ریموت کنترل ساده و تصویری ماشینی نیز انجام می شود.

 • تعمیر دوربین مداربسته و DVR

  تعمیر دوربین مداربسته و dvr

  در واحد تعمیرات این مجموعه خدمات تعمیر دوربین مداربسته و dvr  و nvr ارایه میشود.

  در صورت بروز هرگونه مشکل نرم افزاری و سخت افزاری برای دوربین مداربسته و یا دستگاه dvr و nvr خود می توانیدبا کارشناسان این واحد تماس گرفته و مشاوره دریافت نمایید و در صورت لزوم دستگاه خود را جهت تعمیر به شرکت ارسال نمایید.

 • تعمیر دزدگیر اماکن

  تعمیر دزدگیر اماکن

  تمام دزدگیرهای اماکن و تلفن کننده ها و سنسورهای مرتبط با آن نیاز به تعمیر و سرویس های دوره ای دارند تا در صورت بروز سرقت به درستی عمل کنند.

  در صورتیکه دزدگیر اماکن و تلفن کننده شما دچار مشکل شده است یا نیاز به سرویس و بازبینی دوره ای دارد در این مرکز خدمات تعمیر و سرویس دزدگیر اماکن و تلفن کننده های باسیم و بی سیم و سنسورهای مربوط به آن انجام می شود.

  جهت دریافت مشاوره در زمینه تعمیر و بازبینی و خدمات مربوط به سیستم حفاظتی منزل و محل کار خود می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

 • تعمیر GPS

   تعمیر gps

  مرکز تخصصی تعمیرات انواع ردیاب و GPS خودرو 

  در صورتیکه جی پی اس شما دچار مشکل شده است و موقعیت یابی انجام نمی دهد یا در سایر کارکردهای آن مانند شنود و اعلام هشدارها و .... مشکلی پیش آمده است قبل از تعویض آن می توانید با کارشناسان ما در شرکت تماس گرفته و با عنوان کردن ایراد ردیاب خود جهت عیب یابی و تعمیر آن مشاوره دریافت نموده و اقدام به رفع عیب ردیاب خود نمایید.

در صفحه

نماد اعتماد الکترونیکی

برچسب‌ها

دی وی آر دستگاه حضور و غیاب دیتکتور دزدگیر اتومبیل 5500 بیم خطی beam sensor رله خودرو آژیر دستگاه ساعت زنی بیسیم دزدگیر منزل پراید فک دیجیتال اماکن دوربین مداربسته دام لیزر classic مادون قرمز ahd سنسور استندالون فایروال ردیاب آهنربایی زنوتیک چیرکار دستگاه کنترل تردد چشم چشمی 206 ردیاب فابریک پایه دوربین مداربسته هواتای مجیکار سوکت ریموت دزدگیر خانه چشم دزدگیر اماکن سیمکارتی بهترین پژو دزدگیر سیمکارتی سامسونگ جدید بک سنسور ارزان قیمت قیمت matrix دزدگیر پراید چشم لیزری مداربسته کنترل پارادوکس tracker دوربین مداربسته دید در شب ردیاب ماشین دوربین مداربسته قیمت دوربین مداربسته اینترنتی 4net فروش Xenotic laser GPS دزدگیر اماکن جی پی اس ماشین ماجیکار ردیاب خودرو لیزری پک دوربین مدار بسته دزدگیر پژو دوربین cctv تعمیر مخفی پی ال سی نصب پک دوربین مداربسته پیشرفته هاوال فابریک ساده ردیاب نصب دوربین مداربسته silex فروشگاه plc دزدگیر ماهواره ای کلاسیک میکروفون دید در شب تلفن کننده سوکت فابریک موبایل سایلکس sony N1 چیتا chaircar دزدگیر تصویری ماتریکس همکار پارکینگ 4کانال MAGICAR DVR ip اعلام حریق دزدگیر استیل میت کنترلر GPS ارزان ریموت کنترل تصویری چشم خطی ترکر دزدگیر کلاسیک