حریم خصوصی

شرکت نگهبان سیستم با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی مشتریان  قائل است، ناگزیر است برای ارائه خدمات خود از قبیل خرید، ارسال کالا ، استفاده از تمام امکانات وب سایت، اطلاع رسانی و... اطلاعاتی از جمله نام و نام خانوادگی ، ایمیل ، شماره تماس موبایل ، شماره تماس ثابت، آدرس پستی و... را از مشتریان و کاربران دریافت نماید تا برای شما پروفایل ایجاد نماید.لذا این اطمینان به شما داده می شود این اطلاعات از لحاظ ما محرمانه بوده و صرفا در اختیار شرکت نگهبان سیستم خواهد بود.

     یادآوری می شود  نام مشتری ، آدرس پستی و آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که در هنگام خرید و در  پروفایل مشتری ثبت شده است و یا بعدها توسط مشتری اصلاح می شود مورد استناد شرکت نگهبان سیستم می باشد و تمام مکاتبات ، ارسال ها ، تماس ها و پاسخ‌های شرکت نگهبان سیستم از طریق آنها صورت می‌گیرد.

      بنابراین درج آدرس پستی ، آدرس ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت و...  توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و مسئولیت عدم صحت این گونه اطلاعات و یا اطلاع رسانی از تغییرات در این اطلاعات  بر عهده مشتری می باشد.

     شرکت نگهبان سیستم ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات شخصی مشتریان استفاده نماید  و نیز برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای مشتریان وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه نگهبان سیستم را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو این ایمیل ها و پیامک ها ، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل ها و پیام ها و سلب حق اعتراض مشتری میباشد